Aj napriek tomu, že módnych hitov je čoraz viac, dôležité je byť sám sebou. Mať vlastný štýl obliekania vás vždy určitým spôsobom od ostatných odlíši. Vďaka tomu budete originál za každých okolností. A to je tá najväčšia výhra a cieľ, ktorý by mal dosiahnuť v tomto svete každý.

Prinášame vám charakteristiku troch najvýznamnejších módnych značiek. Sú obľúbené a známe po celom svete a ich popularita každým dňom rastie. Niet sa čomu čudovať, ponuka produktov týchto značiek je skutočne široká a vyberie si každý. O aké značky sa jedná a ktorými vychytávkami si získali priazeň ľudí?


Michael Kors – jedinečná americká značka!

Michael Kors je módny návrhár pochádzajúci z Ameriky. Tomuto odvetviu sa už venuje od útleho detstva a práca sa stala aj jeho najväčšou záľubou. Značka Michael Kors v sebe zahŕňa všetky emócie, ktoré sú potrebné na vybudovanie tých najlepších módnych kúskov.

Pôvod a vznik

Ako sme si už spomínali, jeho cesta k móde začala už v útlom detstve. Matka tohto dnes už módneho návrhára to prikladala aj tomu, že práve ona pracovala v modelingovej agentúre. Michael Kors sa tomuto priemyslu začal viac venovať. Dokonca, pracoval na svadobných šatách svojej matky, a to už ako päťročný. Neskôr predával módne kúsky, ktoré sám navrhol a začal študovať módne návrhárstvo. Jednoducho, jeho sen sa stával skutočnosťou.

Aj napriek tomu, že jeho cesta nebola vždy jednoduchá, dotiahol to až k mnohým oceneniam. V roku 1990 sa stal držiteľom licencie. Taktiež pôsobil aj pre Celine, avšak od toho upustil, akonáhle si založil vlastnú agentúru. Začal navrhovať módne kúsky pre tie najväčšie celebrity, a tak sa postupom času stal slávnym módnym návrhárom. Dnes sú jeho vychytávky dostupné za bezkonkurenčné ceny, a tak už dávnoneplatí, že si to môžu dovoliť iba tí bohatší.

Najobľúbenejšie produkty

Značka Michael Kors sa považuje za luxusnú. Je to najmä z dôvodu použitia tých najkvalitnejších materiálov, a tiež sa to odvíja od dlhoročných skúseností módneho návrhára. Ktoré produkty sú tie naj? Dá sa povedať, že každý si príde na svoje. Michael Kors tričko je obľúbené najmä pre svoj dizajn a príjemný materiál. Obuv ako Michael Kors šľapkyMichael Kors tenisky je jednoducho nenahraditeľná.

Všetky produkty nájdete, okrem iného, aj v sekcii Michael Kors výpredaj, kde máte možnosť kúpy za tie najlepšie ceny. Táto jedinečná americká značka je známa najmä pre spojenie kvality a elegancie. Tričká, obuv či rôzne doplnky sú vyrábané tak, aby ste sa v nich cítili čo najlepšie.

Doplnky, ktoré stoja za to!

Ako sme si už spomínali, Michael Kors je známy aj pre výrobu rôznych doplnkov. Jedná sa, predovšetkým, o Michael Kors batohy. Tie máte možnosť zakúpiť v rôznych strihoch a veľkostiach. Ich nosenie je v dnešnej dobe veľmi obľúbené, a to najmä pre praktickú stránku. Zmestíte do nich všetko potrebné a k tomu to vyzerá vysoko elegantne. Michael Kors peňaženka je unikát.

Ak premýšľate nad kúpou tohto doplnku, neváhajte sa obrátiť na značku Michael Kors. Peňaženka z tejto sekcie je vyrobená tak, aby sadla prakticky každému. Má optimálne rozmery pre vloženie všetkého potrebného. S vašim outfitom bude jednoducho vytvárať dokonalý celok!

Značka Guess – prečo je tak známa?

Guess je celosvetovo populárna značka s bohatou históriou. Je spojením elegancie a francúzskeho pôvabu. Guess produkty sú v dnešnej dobe obľúbené, predovšetkým medzi mladšími ročníkmi. To však neznamená, že si ich nikto iný nemôže zakúpiť. Módne kúsky značky Guess sú vhodné pre všetkých, bez rozdielu veku či pohlavia.

Očarujúca história

Značka Guess bola založená pred viac ako 40-timi rokmi. Tento nápad dostali štyria bratia Marcianovci, ktorí spojili pôvab Hollywoodu s francúzskou eleganciou. A tak sa Guess rozrástol na globálnu značku, známu po celom svete. Dnes nájdeme viac ako 1 500 maloobchodných predajní, ktoré sa špecializujú na predaj kolekcie pre mužov, ženy a deti.

Módne Guess vychytávky

Guess ponúka širokú škálu produktov. Ich popularita rastie každým dňom viac a viac, a tak majú neustále motiváciu vymýšľať nové módne kúsky. Guess plavky sú skvelou alternatívou na každú dovolenku. K tomu si stačí pribaliť produkty, ako napríklad Guess šiltovka, Guess ľadvinka a batoh Guess. Budete tak vytvárať elegantný celok a váš outfit sa povýši na inú úroveň.

Tričká, ktoré sa stali slávnymi

Snáď najobľúbenejšou módnou vychytávkou tejto značky je Guess tričko pánske, a tiež aj dámske. Tieto populárne kúsky sú vyrobené zo 100% bavlny. Ich nosenie je mimoriadne komfortné a každé tričko sa prispôsobí postave. Sú obľúbené najmä pre svoju typickú potlač, ktorá znázorňuje obrátený trojuholník s otáznikom a v ňom je napísaný názov značky.

Karl Lagerfeld ako ikonická značka

Jedným z najslávnejších návrhárov tohto storočia bol známy Karl Lagerfeld. Vždy mal k navrhovaniu citový vzťah, a tak sú jeho kúsky vyvinuté na základe jeho umeleckej duše. Považuje sa za kreatívneho jedinca, ktorý neustále vymýšľa outfity tak, aby boli čo najviac originálne.

Začiatky neboli jednoduché

Stať sa slávnym módnym návrhárom veru nie je nič jednoduché. Svoje o tom vie aj Karl Lagerfeld, ktorý si musel v živote prejsť rôznymi skúškami. Cestu k módnemu návrhárstvu si vybojoval prostredníctvom mnohých aktivít. Práve vďaka jeho kreativite sa odlišoval od ostatných, a tak sa aj povýšil na inú úroveň. Inšpiroval sa parížskou módou a dnes ponúka širokú škálu prestížnych módnych kúskov nielen pre dámy, ale aj pre pánov.

Karl Lagerfeld a tie najlepšie produkty

Karl Lagerfeld tričko je dostupné v rôznych motívoch a vy ho môžete kombinovať skutočne s čímkoľvek. Obľúbené sú tiež praktické doplnky, ako napríklad Karl Lagerfeld ľadvinka. Táto módna vychytávka je čoraz viac populárna a ľudia na ňu nedajú dopustiť. Množstvo zaujímavých kúskov nájdete aj v sekcii Karl Lagerfeld kabelky výpredaj, a to za tie najvýhodnejšie ceny.