Módne oblečenie na jar

Máme tu rok 2022 a stále častejšie sa hovorí o tom, že je potrebné dbať na kvalitné kúsky oblečenia. Nekupovať si nekvalitné tričká, mikiny alebo nohavice je teda v kurze. Ako si ale nájsť značky, ktoré budú kvalitné a nositeľné aj po niekoľkých praniach a zároveň budú vkusné a moderné? Máme tu niekoľko značiek, ktoré naplnia tieto očakávania dokonale a postupne vám o nich niečo povieme. 

Streetwear značka, ktorá stojí za to

Tommy Hilfiger a ďalšie podznačky ako Tommy Jeans či Tommy Hilfiger Sports a podobne prinášajú na trh dámske, ale aj pánske kvalitné módne tričká, Tommy Hilfiger mikiny či jeansy vysokej kvality. Ľudia si tieto značky obľúbili a dnes tak môžeme vidieť tieto brandy všade, kam sa pozrieme. obdĺžnikový tvar na polovicu červený a polovicu biely je rozoznateľný veľmi jednoducho a aj to, že túto značku poznáme a na trhu je tak dlhú dobu je dôkazom, že ide o skutočne kvalitné oblečenie a obuv od tejto prémiovej značky. 

Vyberte si z ponuky Tommy Hilfiger

Elegancia a móda v dokonalej symbióze

Michael Kors patrí medzi kvalitné značky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku. Keď sa povie kabelka Michael Kors, hneď si vieme predstaviť rôzne štýlové a praktické kúsky, zväčša s typickou potačou MK. Michael Kors však nie sú len kabelky. Je to aj obuv, batohy, šály, čiapky či rôzne iné oblečenie. Na trhu je táto značka pomerne dlhú dobu a jej meno stále rastie. Tento kvalitný brand by rozhodne nemal chýbať vo vašom šatníku.

Spodné prádlo, ktoré má svoju kvalitu a meno

Calvin Klein je značka, ktorá je známa najmä svojou underwear sériou. Mnohé modelky, modely a známe osobnosti po celom svete používajú túto značku ako súčasť svojho každodenného outfitu. Okrem spodného prádla, ktoré je tak obľúbené má táto značka mnoho vydarených a kvalitných kúskov obuvi, tričiek, mikín a podobne. V neposlednom rade sa venuje džínsam, pre ktoré vytvorila svoju podznačku Calvin Klein Jeans. 

Guess - kvalita a prémiovosť

Túto značku mnohí poznáte vďaka veľmi vydareným dizajnovým kúskom oblečenia. Na našom e-shope patrí Guess medzi tie najpopulárnejšie a častokrát vidíme, že sa rýchlo rozpredá nová kolekcia, ktorú naskladňujeme čo najpravidelnejšie. Počas prichádzajúcej jari tomu nebude inak a môžete sa tak tešit na rôzne skvelé kúsky od tejto kvalitnej značky. Doprajte si teda komfort a kvalitu a doplňte svoj šatník o mikinu Guess či nejaké štýlové tričko.

Široká ponuka oblečenia značky Guess

Ikonická busta, ktorú pozná každý

Karl Lagerfeld patrí medzi značky, ktoré v posledných rokoch vystrelili. Či už ide o kabelky, čiaply, tričká, bundy, obuv alebo aj obaly na smartfóny, všade, kde vidíme bielu mužskú hlavu s dlhými vlasmi v cope a čiernými okuliarmi vieme, že ide o skutočne prémiové a štýlové doplnky. Značka je stále viac a viac populárna a preto sa snažíme doplniť naše sklady o pravidelné kúsky od tejto značky. Karl Lagerfeld rozhodne patri medzi kvalitné brandy a nemal by chýbať vo vašom jarnom outfite. 

Či už si vyberiete niečo od spomínaných značiek, alebo vás zaujmu brandy ako Stradivarius, Liu Jo, Mazumis či Desigual a Mango, všetky patria do kategórie kvalitných značiek, ktorými zahviezdite počas prichádzajúcej jari. Na našom e-shope nájdete množstvo kúskov a stačí si len vybrať.