Rozhodujúci je vzhľad

Netvrdím, že ide o najlepší spôsob nakupovania obuvi, no zväčša je to tak. Tenisky si kupujeme podľa toho, či sa nám páčia, alebo nie. Mňa už zopár rokov späť pohltili prémiové značky ako Calvin Klein či Michael Kors. Viem si tam vybrať to, čo sa mi páči a poviem vám, že aj moje 6 ročné tenisky si rada vezmem na prechádzku, pretože vyzerajú stále dobre a takpovediac idú s dobou.Tým chcem povedať, že sa netreba báť experimentovať, pretože prémiový dizajn bude mať stále čo povedať tomuto svetu a vy tak budete stále vyzerať štýlovo.


Dbajte na kvalitu


V súčastnosti vidíme v obchodných centrách a na internete rôzne tenisky, či iné kusy oblečenia, ktorých kvalita vôbec nezodpovedá cene. Myslím si, že nie som jediná, ktorej a stalo, že si kúpila značkové tenisky a po desiatich obutiach bolo po nich. Nerada to priznávam, ale kedysi moja obľúbená značka ma sklamala po tom, čo som si zničila normalným nosením dva páry nových tenisiek. Po týchto sklamaniach som zvolila kvalitné značky ako Tommy Hilfiger či Calvin KleinOboje mám dodnes a nemám problém si och obuť na akúkoľvek príležitosť. Znovu sa len ukázalo, že namiesto 25 eurových lacných tenisiek, či 40 eurových značkových, ktoré sú v podstate len akýmsi vstupným levelom do značky a ide spravidla o nekvalitný produkt, ktorý len nesie akési logo je lepšie investovať do kvality, ktorá vás neomrzí. Neomrzí vás ani vzhľadom, no čo je ešte dôležitejšie, neomrzí vás svojim spracovaním. Použité materiály bývajú spravidla veľmi kvalitné a vašim chodidlám tak daju pocítiť, že ide skutočne o pohodlnú obuv.

Obuv presne podľa tvojej predstavy


Každá značka má svoj príbeh


Tak, ako je každý z nás originálny a jedinečný, rovnako tak aj známe značky a ich návrhári sa vyznačujú charakteristickými črtami, ktoré sú badateľné pri každom kúsku oblečenia či obuvi. Prezrite i tak ponuky, ktorá značka čo prezentuje a vyberte si podľa toho, s čím sa stotožňujete. Sú totiž značky ako Guess ci Michael Kors, kde dostanete produkty, v ktorých je často obsiahnutá koža, zlato či iné výrazné materiály a farby. Na druhej strane tu máme značky ako Calvin Klein, kde si môžete vybrať skôr prírodný vzhľad obuvi a dokonale tak budú ladiť s tými, ktorí majú radi kvalitnú, no nie veľmi pútavú módu.


Kedy je najlepšie nakupovať obuv?


Nad touto otázkou sa zamýšľa množstvo z nás. Z môjho sledovania trhu vyplýva, že ideálne je kúpiť si obuv presne vtedy, keď ju potrebujete. Je zbytočné čakať na zľavy, či posezónne výpredaje. Naučila som sa, že ak niečo potrebujem, tak si to proste kúpim a neriešim, kedy to bude najvýhodnejšie pre moju peňaženku. Cenové rozdiely sú tak malé, že som sa rozhodla pozerať sa radšej na moje potreby a kvalitu ako na peniaze. Z vlastnej skúsenosti vám viem odporučiť značky, ktoré nájdete na našom e-shope. Spravidla ide o obuv, ktorú som do veľkej miery mala možnosť mať na nohe dlhodobo a vždy som bola spokojná. Či už si zvolíte značku Michael Kors, Calvin Klein či Guess, verím, že vás osloví nie len prémiový dizajn, ale hlavne prémiová kvalita a použité materiály, ktorým sa vaše nohy poďakujú.

obuv na luxbrand.sk, ktorú si zamilujete

Na záver by som vám rada povedala, že pokiaľ stále váhate, či je správnym rozhodnutím kúpiť si niečo drahšie a kvalitné pre seba, nemajte výčitky svedomia. Na našom e-shope vám ponúkame tie najlepšie kúsky za výhodné ceny. U nás nájdete to pravé, originálne a kvalitné. Čo dodať? Viete, kde nakúpiť, viete ako to vidím ja, ostáva mi už len zaželať vám príjemné nakupovanie a veľa pohodlných krokov s úsmevom na tvári.