Letný festival - festival módy a voľnosti

Letné festivaly sú obľúbeným miestom, kde sa stretávajú mladí ľudia, priaznivci hudobného žánru či komunity, aby si užili niekoľko momentov vo svojom živle, pri dobrej hudbe či v príjemnej spoločnosti. Na Slovensku máme niekoľko festivalov ako Pohoda, Grape, Hip Hop Žije, no my Slováci radi za hudbou cestujeme aj do blízkych krajín na festivaly ako Sziget, Ballaton Sound či obľúbený Tomorowland alebo ULTRA Europe. Často však zabúdame na to, že dobrý zážitok a príjemné chvíle sú nie len o hudbe, ale o všetkom okolo vás. Či už sú to priateľskí ľudia, chutné jedlo, čistá sanita ale aj outfit, ktorý by ste si mali voliť čo najviac pohodlný. Ako sa však obliecť pohodlne, značkovo a štýlovo? Tieto parametre spĺňajú outfity z nášho e-shopu, poďme sa teda pozrieť na to, čo si zvoliť, aby ste si festivalové pohodlie užili naplno.

Tričko, v ktotom sa budete cítiť príjemne

Všetci dobre vieme, že na festivale je to častokrát o minime spánku a maxime zábavy. Preto je dobré siahnúť po kvalitnom oblečení, v ktorom sa budete cítiť príjemne a pohodlne. V tričkách, ktoré nájdete na našom e-shope sa budete cítiť mimoriadne pohodlne, vďaka kvalitným materiálom, ktoré vám určite doprajú požadovaný komfort a pohodlie aj počas celodenného nosenia na sebe. Okrem pohodlia vás naše tričká zaujmú aj svojími motívmi a farbami. Či už si vyberiete značku Guess, Tommy Hilfiger alebo ďalšie naše značky, vždy dostanete prémiový a jedinečný dizajn. Získate tak skvelú festivalovú kombináciu pohodlia, kvality materiálov, jedinečného dizajnu a značky, ktorú milujete. 

Pohodlné nohavice či kraťasy

Ďalšou dilemou, ktorá trápi ľudí, ktorí sa chystajú na festivaly ako Pohoda, Grape, Hip Hop Žije, alebo aj zahraničné Sziget Festival a Ballaton sound či iné, sú nohavice a kraťasy. Tie by mali byť mimoriadne pohodlné, mali by ladiť s vašim outfitom a mali by ste sa v nich cítiť sama sebou, či sám sebou. Na našom e-shope nájdete prémiové značkové kraťasy, nohavice, jeansy aj legíny a stačí si len vybrať. Ktorúkoľvek kategóriu máte radi, na našom e-shope si vyberiete s istotou kvalitného materiálu. 

Tenisky a šľapky pre pohodlné leto

S letom sa jednoznačne spája letná obuv. Tú nájdete na našom e-shope v rôznych veľkostiach, farbách, značkách a strihoch. Či už vás oslovila konkrétna značka ako napríklad Calvin Klein, Tommy Hilfiger či Guess, alebo hľadáte farbu, ktorá bude ladiť s vašim outfitom, u nás nájdete značkové tenisky, ktoré by vám nemali chýbať vo festivalovom šatníku. Ak je vám na tenisky príliš teplo, vyberte si z naše ponuky šľapiek. Dámy aj páni si môžu vyberať šľapky od kvalitných svetových značiek ako Guess či Karl Lagerfeld. Príjemné letné farby, skvelé strihy a dizajn, ktorý je dnes trendy. 

Mikiny na chladnejšie večery

Nemáme to radi a predsta je to súčasť festivalov. Večerné letné plehánky a búrky sa stávajú neodmysliteľnou a často aj nepredvídateľnou súčasťou letných festivalov. Ako sa na ne pripraviť? S dažďom a búrkou prichádza aj ochladenie a na to je dobre myslieť. U nás nájdete pestrý výber značkových mikín na tieto príležitosti, pretože ani pri zhoršenom počasí predsa nechceme vyzerať zle. Preto si u nás môžete vybrať niekoľko zaujímavých kúskov od svetových módnych domov ako Karl Lagerfeld, Michael Kors, Guess či Tommy Hilfiger. 

Doplnky na festival

Na letných festivaloch je to o voľnosti, zábave, oddychu a príjemných zážitkoch. Ak sa vám festival spája s nekomfortom a nepohodlím, nemusí to tak zostať. Spríjemnite si pobyt na festivale kvalitnými doplnkami, s ktorými bude život na letonom festivale o niečo ľahší. Na našom e-shope luxbrand.sk nájdete rôzne doplnky, od kabeliek až po obaly na smartfóny. Za každým ide o prémiové značky, ktoré už zaručene poznáte a dáte nám za pravdu, že ak raz vyskúšate praktickosť a kvalitu kabeliek Michael Kors, už nebudete chcieť inú. Nájdete u nás široký výber doplnkov a budete ich tak môcť dopárovať k svojmu festivalovému outfitu.

Cíťte sa pohodlne

Sezóny letných festivalov je už v plnom prúde a preto veríme, že sme vám pomohli pri premýšľaní o tom, aké outfity zvoliť pre tieto outdoorové aktivity. Na festivale sú len dva typy ľudí. Tí, ktorí sú neustále nespokojní s tým, že si zvolili nepohodlný a nepraktický outfit a potom naši zákazníci s prémiovým značkovým outfitom, v ktorom sa nie len cítia pohodlne, ale ešte aj vyzerajú veľmi štýlovo a trendy.