Originálna móda pre jar 2022

Jar v nás vyvoláva príjemné pocity. Príroda sa po zime prebúdza, dni sú už omnoho dlhšie, ako počas decembra či januára a všetko navôkol nás je zrazu akési pestrejšie a krajšie. Inak to nemáme ani my ľudia a s prichádzajúcou jarou chceme zažiariť a obohatiť svoj šatník o nové trendy kúsky, ktoré na vás vaše okolie ešte nevidelo. 

Čas zhodiť zimné bundy

Jar je ročné obdobie, kedy najmä na jej začiatku ešte nie je dosť teplo na to, aby sme chodili bez zimnej bundy, no zároveň, ak zasvieti slnko, je tak príjemne, že by sme najradšej boli v mikine a pohodlnej veste. Presne na takéto dni padnú vhod rôzne prechodné bundy, či spomínané vesty, ktoré vás zahrejú počas chladnejších večerov, no tiež vám v nich nebude horúco napoludnie. Rôzne značky ako Michael Kors, Calvin Klein, alebo Tommy Jeans robia kolekcie na prechodné obdobie, ktorých kúsky stoja jednoznačne za to. Nájdete medzi nimi pestrofarebné, elegantné, ale aj rôzne výrazné bundy, ktoré vedia zaujať nie len úchvatným dizajnom, ale aj prémiovou kvalitou, ktorá je tak, ako to býva pri značkách na našom e-shope zvykom, samozrejmá. 

Módne oblečenie Guess

Obuv, ktorú si zamilujete

Po zime, kedy býva obuv menej originálna je tu jar a vy môžete opäť zažiariť v novinkách od skvelých značiek, ako Calvin Klein či Guess. Jar už tradične prináša nové dizajny a kvalitné materiály tak, ako sa to dá od známych značiek očakávať. Či už patríte medzi tie, ktoré berú obuv ako nenápadnú súčasť vášho skvelého outfitu, alebo tie, ktoré radi na svoje tenisky upriamia pozornosť a pohľady okoloidúcich ľudí, na našom e-shope nájdete presne to, čo hľadáte. Okrem vysokej kvality a prestížnych značiek tu na vás čakajú aj mimoriadne atraktívne ceny. Vďaka tomu, že je obuv veľmi obľúbenou témou, venujeme jej samostatný článok o aktuálnych trendoch v tomto odvetví módy.

Kabelky, ktorých nie je nikdy dosť

My ženy sme už raz také. Pokiaľ ide o pekné kabelky, nie je ich nikdy dostatok na to, aby sme si nemohli dopriať ďalšiu. V neposlednom rade je podstatné, aby text, ktorý použijete, nebol príliš dlhý, príliš krátky, alebo hjPoznáte to, rôzne veľkosti, farby, tvary…na každú príležitosť je ideálne mať kabelku, ktorá vám bude vyhovovať. Na našom e-shope nájdete tie najnovšie dizajny, ale aj overené klasiky od velikánov ako Michael Kors, Guess, alebo Tommy Hilfiger. Na to, ktorá dokonale doplní váš outfit si musíte odpovedať sami, no na výber máte naozaj nádherné kúsky. Prečo sa teda uspokojiť s kabelkou, ktorú už používate dlho? Doprajte si radosť a vyberte si z aktuálnej ponuky na našom e-shope, alebo priamo v našej kamennej predajni v Banskej Bystrici. 

Značkové oblečenie nikdy nesklame

Ak hľadáte tričká a mikiny, ktorými si v jari spríjemnite svoj outfit, u nás nájdete tú najkrajšiu ponuku. Snažíme sa vybrať pre vás to, čo je aktuálne v kurze a rozhodne nič nepokazíte kvalitným tričkom od Guess či Karl Lagerfeld. Rovnako tak mikiny Tommy Jeans, Tommy Hilfiger či Calvin Klein patria v súčastnosti medzi trendy značky, ktoré má v obľube stále viac a viac ľudí. Ak preto hľadáte niečo pre seba, či ako darček pre manželku, kamarátku, ale pokojne aj pre partnera, či syna, na našom e-shope nájdete kúsky, ktoré nesklamú a vaši blízky si ich zamilujú. 

Skvelý značkový darček od luxbrand

Výniočná a originálna

Pre ženy, ktoré už teraz myslia na to, kedy sa oteplí, na našom e-shope nájdete exkluzívnu slovenskú značku Mazumis, ktorá vám prináša jedinečné kúsky oblečenia, v ktorých rozhodne zažiarite. Značka Mazumis používa originálne autorské látky a vy si tak zakúpením oblečenia od nich zabezpečíte, že budete hrdou majiteľkou originálneho kúsku, ktorý nemá žiadna iná žena vo vašom okolí. Vybrať si viete z ich širokej ponuky, ktorú sa budeme snažiť na náš e-shop prinášať čoraz viac a častejšie. 

Ak chcete v jari ostať trendy, nezabudnite si pozrieť celú našu ponuku. Myslite tiež na to, že naša ponuka je spravidla limitovaná a to, čo tam nájdete dnes, tam nemusí byť zajtra. S radosťou vám pripomíname, že ak máte cestu okolo Banskej Bystrice, alebo bývate tu poblízku, radi vás privítame v našej kamennej predajni, kde vám s výberom kvalitného značkového oblečenia pomôžeme. Tešíme sa vašu návštevu.