Prémiové značky oblečenia

Je doba, kedy sa chceme všetci obliekať dobre. Či už pôjde o výraznejšie módne kúsky, ktoré ponúkajú svetové značky, alebo hľadáte skôr menej výrazné oblečenie, ktoré však stále bude značkové a kvalitné, u nás to nájdete. Snažíme sa prinášať značky, ktoré reprezentujú nie len aktuálnu módu, ale aj kvalitu spracovania tak, aby ste sa neustále cítili komfortne a príjemne. Nájdete u nás prestížne značky ako Liu Jo. Michael Kors, Guess či Tommy Hilfiger. Všetky tieto značky vám zaručia trendy vzhľad a pohodlné nosenie, nech už ide o tričko, kabelku, alebo čiapku.

Guess je trendy

Na našom e-shope nájdete rôzne oblečenie od tejto skvelej značky. Značku Guess prinášame veľmi radi a tešíme sa, že sa vám sortiment od tejto poprednej svetovej módnej značky páči. Nájdete u nás najnovšie kolekcie, ale aj oblečenie, ktoré ste si kupovali počas celej zimy. Máte tak priestor kúpiť si najnovšie trendy kúsky od značky Guess, ale aj doplniť šatník a pripraviť ho na nasledujúcu zimu už teraz.

Buďte trendy

Obľúbené kabelky Michael Kors

Na túto značku sa nás často pýtate a to telefonicky, e-mailom, ale najmä v našej kamennej predajni v Banskej Bystrici, kam by sme vás radi pozvali. Značka Michael Kors patrí medzi tie, ktoré sú módnym hitom v každej sezóne, čo znamená to, že to čo robia, robia veľmi dobre. Jedinečné dizajny, dokonalá kvalita a využitie, ktoré si zamiluje každá žena. Na našom e-shope sa snažíme mať čo najširší výber kabeliek od tejto značky tak, aby ste si vedeli vybrať tú najlepšiu presne tak, ako to máte radi. Okrem kabeliek máme aj niekoľko dizajnovo veľmi vydarených setov čiapiek, rukavíc a šálov za mimoriadne výhodné ceny. Je preto na mieste zvážiť možnosť výhodneho nákupu a pripraviť si tak skvelé doplnky pre váš budúcoročný tredy zimný outfit ešte dnes. 

Tommy Hilfiger - pohodlie a štýl

Táto prémiová značka prináša komfortné oblečenie, ktoré si zamilujete. Dlhodobo vyhľadávaná značka u nás prináša nádherné tenisky, štýlové čiapky, pohodlné mikiny a vkusné tričká vhodné na mnoho príležitostí. Samozrejme u nás nájdete tento tovar za výnimočné ceny a môžete sa tak pripraviť na jar vo veľkom štýle. Tommy Hilfiger patrí rozhodne medzi značky, ktoré si zamilujete a stanú sa pravidelnou súčasťou vášho outfitu.

Novinky od Mango, Stradivarius či In The Style

Neustále pracujeme na tom, aby sme vám mohli ponúkať čo najširší sortiment kvalitného oblečenia a doplnkov. Do nášho sortimentu značiek sa po novom dostali aj populárne značky Mango, Stradivarius a In The Style. Všetky tieto značky spĺňajú naše požiadavky na kvalitu a my sa tak tešíme, že vám môžeme ponúknuť opäť niečo nové, niečo, čo si zamilujete. Prvé módne kúsky od týchto značiek už dorazili k nám do predajne, preto neváhajte a skontrolujte to na našom e-shope, prípadne sa zastavte v našej novej predajni v Banskej Bystrici. 

Prekvapivo dokonalá

Prečo chcieť viac?

Je doba, kedy čoraz viac premýšľame, či si máme niečo kupovať, alebo radšej nie. My sme riešenie, ktoré vám zaručí, že si nekupujete nekvalitné oblečenie, ktoré sa znehodnotí po krátkej dobe. Práve nami ponúkané značky ako Guess, Michel Kors, Calvin Klein, Mango, Tommy Hilfiger či Stradivarius sú shmotnením kvality, vkusu, štýlu a vášho “ja”. Nájdete u nás aj prestížnu slovenskú značku Mazumis, ktorá sa stáva stále viac populárna a jednoznačne patrí kvalitou medzi špičku. Preto nesmie chýbať ani u nás a my sa tak tešíme, že vám môžeme ponúknuť jedinečné a limitované kúsky oblečenia od tejto skvelej značky.