V roku 1933 sa narodil slávny módny návrhár Karl Lagerfeld. Pochádzal z Nemecka tak, ako jeho rodičia, ktorí boli, okrem iného, na vysokej pracovnej pozícii. Počas svojho života si musel Karl Lagerfeld prejsť mnohými prekážkami, aby dokázal založiť svoju vlastnú značku, ktorá sa týkala módy.

Náročná cesta k úspechu

Tak, ako sme si už spomínali, cesta za vysnenou vlastnou značkou bola skutočne náročná. Karl Lagerfeld sa ocitol na rôznych pracovných pozíciách, ktoré ho však nenapĺňali. Taktiež získal množstvo ocenení.

Prvé bolo v roku 1955, kedy navrhol kabát, ktorý si všetci zamilovali. Dá sa povedať, že už v tom momente odštartovala jeho kariéra vo svete módy. Karl Lagerfeld vyskúšal skutočne všetko, a to aj štúdium tohto obľúbeného priemyslu. To ho však nebavilo a radšej sa chcel rozvíjať hneď, nie až po ukončení štúdia.

Kreatívny jedinec

Karl Lagerfeld bol známy najmä pre svojho kreatívneho ducha. Pri navrhovaní svojich módnych kúskov bol vždy ostražitý a venoval tomu veľa času tak, aby z toho vznikli tie najlepšie produkty.

Pri výrobe používal kvalitné materiály. Zákazníci sa tak cítili vysoko komfortne. Pre svoju kreativitu a originálnosť si získal priazeň u množstva ľudí, vďaka čomu si tohto kreatívneho jedinca menom Karl Lagerfeld povšimli aj iné módne organizácie, známe po celom svete.

Veľký záujem

Postupom času sa Karl Lagerfeld začal rozvíjať až do takej miery, že ho oslovili úspešné módne organizácie. Na začiatkoch svojej cesty pracoval pre firmu Chanel, kde bol na pozícii hlavného módneho návrhára.

Túto funkciu vykonával počas jeho celého života. Dôvodom bol úspech, ktorý zožal a jednoducho povedané, od tohto času sa mu darilo vo všetkých smeroch. Jeho túžbou však bolo mať aj niečo vlastné, a tak začal premýšľať nad založením svojej značky.

Zrod slávnej značky

Popri práci v Chanel si Karl Lagerfeld založil vlastnú značku, čo bolo jeho snom už odjakživa. Značka niesla jeho meno a o to viac to bolo úspešnejšie. Módne kúsky Karl Lagerfeld sa vždy považovali za ikonické. Boli stelesnením módy a ľudia ich zbožňovali a zároveň zbožňujú až do dnes.

Karl Lagerfeld vymýšľal modely, ktoré boli vždy prepracované až do posledného detailu. V módnych kúskoch tohto návrhára ľudia vždy určitým spôsobom vynikli a zažiarili kdekoľvek sa ocitli.

Svet Karla Lagerfelda

Tak, ako sme si už spomínali, Karl Lagerfeld vynikal po kreatívnej stránke na maximum. Svoje talentové schopnosti využíval pri navrhovaní módnych kúskov. Vďaka tomu boli výsledné produkty určitým spôsobom odlišné a originálne. Karl Lagerfeld vo svojom svete využíval všetky dobré vlastnosti v prospech jeho značky.

To znamená, že všetky produkty sú mimoriadne kvalitné, originálne a zaručujú vám ich dlhú životnosť. Vďaka tomu ide o investíciu d budúcna, čo sa skutočne oplatí. Značka Karl Lagerfeld predstavuje kombináciu parížskeho štýlu a rock – chic elegancie. S touto značkou budete vždy originálny, nápaditý a ľahko výstredný.

Jedinečné módne kúsky

Karl Lagerfeld navrhuje prestížne módne kúsky, ktoré sú vyrobené s citom. Táto jedinečná značka je známa, predovšetkým, výrobou tričiek, búnd, doplnkov a obuvi, ktorá je skutočne obľúbená. Prečo si Karl Lagerfeld získal priazeň u zákazníkov?

Tak, ako sme si už spomínali, Karl kvalitou svojich výrobkov ohúril skutočne každého. Ďalšou výhodu sú bezkonkurenčné ceny, za ktoré máte možnosť tie módne kúsky zakúpiť. Množstvo benefitov v cene nájdete aj v sekciách výpredaj. Tu si môžete prezrieť ponuku tých najvýhodnejších produktov.

Karl Lagerfeld navrhoval produkty tak, aby ste ich mohli využiť za každých okolností. To znamená, že si ich môžete zobrať na seba do práce, na dovolenku či na rande. Jednoznačne v nich zažiarite a urobíte ten najlepší prvý dojem.

Obľúbené tričká

Karl Lagerfeld tričko je obľúbený módny kúsok, tak, ako pri ženách aj pri mužoch. Ide o univerzálne oblečenie, ktoré máte možnosť kombinovať skutočne s čímkoľvek. Okrem iného, Karl Lagerfeld tričko je vyrobené z príjemného materiálu, vďaka čomu sa budete pri jeho nosení cítiť maximálne komfortne.

Výhodou je, že Karl Lagerfeld tričko si môžete zakúpiť v rôznych motívoch. Obľúbená je potlač s typickým znakom tejto značky, ktorá znázorňuje malú postavičku alebo kontúry tváre slávneho návrhára Karla Lagerfelda. Na výber máte množstvo veľkostí, rozmerov, strihov a farieb. Zaručujeme vám tak pestrý výber, kde si každý príde na svoje!

Pohodlné bundy

Značka Karl Lagerfeld je známa aj svojim elegantným a luxusným štýlom. Dôkazom sú aj Karl Lagerfeld bundy, ktoré sú jednoducho na nezaplatenie. Či už muži alebo ženy, všetci ich radi nosia a kombinujú s množstvom iných módnych kúskov. Do každého outfitu dokonale zapadnú a sú, takpovediac, drahokamom v šatníku ľudí.

Karl Lagerfeld bundy sú v rôznych strihoch a majú odlišný spôsob zapínania. Záleží od vašich preferencií, no najpredávanejšie sú bundy na zips alebo bez neho. Potlač je typická, tak, ako sme si už spomínali, malá postavička alebo kontúry návrhára. Čo sa týka farby, vo väčšine prípadov ide o čiernu, kedy sa módny kúsok ešte viac zvýrazní.

Budete tak pôsobiť viac elegantne a čierna farba je univerzálna. Dokonca, dá sa povedať, že u množstva ľudí aj obľúbená. Dá sa totiž kombinovať skutočne s čímkoľvek a práve po tejto praktickej stránke predsa všetci túžia!

Doplnky ako nevyhnutnosť

Doplnky sú v dnešnej dobe viac ako potrebné. Tentokrát nemáme na mysli náušnice, prstene či náramky. Jedná sa o praktickejšie kúsky ako kabelky alebo ľadvinky. Karl Lagerfeld kabelky výpredaj je sekcia, kde nájdete širokú ponuku výhodných produktov. Kabelky sa zídu vždy a odporúčame vám vlastniť minimálne dve, ktoré využijete na rôzne udalosti. Karl Lagerfeld kabelky sú vysoko elegantné a dokonale sa kombinujú s outfitom.

Trendom tohto roku sú však ľadvinky. Tie spĺňajú nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Karl Lagerfeld ľadvinka je jedinečný módny doplnok, ktorý je vyrobený z kvalitného materiálu. Ľadvinky sú vhodné prakticky pre každého, bez rozdielu veku či pohlavia. Ich nosenie si v momente zamilujete. Na dosah budete mať všetko potrebné a, okrem iného, nemusíte si nejakým spôsobom zaťažovať ruky.

Jednoducho povedané, Karl Lagerfeld na tomto svete zanechal obrovskú stopu, ktorá bude navždy na vrchu priemyslu módy.