Jednou z úspešných módnych značiek je Michael Kors. U ľudí si získala priazeň najmä vďaka svojim unikátnym produktom. V nasledujúcom článku vám prinášame prehľad faktov o tejto značke, a tiež najväčších zaujímavostiach, ktoré sa s ňou spájajú.

Kde pramení pôvod Michael Kors?

Pôvod značky Michael Kors pramení až do roku 1981, kedy zakladateľ vymyslel prvé produkty a navrhol celú svoju stratégiu v módnom priemysle. Tak, ako všetko v živote, aj cesta značky Michael Kors nebola jednoduchá. Jej členovia si museli prejsť rôznymi prekážkami, až kým sa dostali na pozíciu, kde ich môžeme vidieť dnes.

Zakladateľ značky

Zakladateľom je menovec značky – Michael Kors. Celú organizáciu pomenoval po sebe, a to zožalo obrovský úspech. Michael Kors bol obyčajným ale zároveň veľmi kreatívnym chlapcom. V útlom veku ho začala baviť móda, začo sa prikladá zásluha aj jeho matke. Práve tá sa venovala módnemu priemyslu. Zaujímavosťou je, že navrhol svojej matke svadobné šaty, a to už v jeho piatich rokoch. Neuveriteľné!

Náročné začiatky

Tak, ako sme si už spomínali, aj začiatky značky Michael Kors neboli vždy jednoduché. V roku 1981 vznikla módna organizácia Michael Kors, kedy vyšli na povrch prvé kolekcie, ktoré si ľudia zamilovali. Avšak v roku 1997 sa stal Michael Kors riaditeľom francúzskej značky Celine a vtedy akoby upustil od svojho sna mať vlastnú značku.

Určitým spôsobom ho to až tak nenapĺňalo, a tak prenechal túto cennú funkciu niekomu druhému. Počas práce v Celine ovplyvnil myslenie mnohých Parížaniek, ktoré jeho produkty doslova zbožňovali. V roku 2003 opustil tento módny dom, a to najmä z dôvodu toho, aby sa na ďalší rok mohol venovať čisto svojej značke, ktorá bola jeho snom už od útleho detstva.

Produkty Michael Kors

Produkty značky Michael Kors sú u ľudí skutočne obľúbené, a to najmä pre ich rozmanitosť. Dlhoročné skúsenosti v kombinácii s použitím tých najkvalitnejších materiálov sú dôkazom jedinečných výsledných produktov. Či už ide o módne kúsky, obuv alebo doplnky, všetko je vyrábané s citom a láskou tak, aby sa zákazníci cítili čo najlepšie.

Michael Kors je však známy aj tým, že ide o skutočne kreatívneho a originálneho módneho návrhára a takí sa vo svete módy vždy zídu. Zakúpené oblečenie, obuv či doplnky tejto značky vám pomôžu vyniknúť a vy tak vždy zostanete in.

Bezkonkurenčné ceny

Obrovskou výhodou tejto jedinečnej značky sú bezkonkurenčné ceny. To dokazuje aj sekcia Michael Kors výpredaj, kde máte možnosť zakúpiť módne kúsky vo finančnom benefite. Aj napriek tomu, že sa Michael Kors považuje za luxusnú značku, už dávno nie je pravda to, že je dostupná len pre tých bohatších. V dnešnej dobe si majú možnosť zakúpiť produkty Michael Kors všetci, a to, dokonca, za veľmi výhodné ceny, čo sa jednoznačne oplatí.

V takomto prípade ide o investíciu do budúcna, keďže módne kúsky tejto značky sú známe aj svojou dlhou životnosťou. To je zabezpečené vďaka použitiu kvalitných materiálov, čomu Michael Kors venuje zvýšenú pozornosť a dbá na výsledné produkty. Chce pre svojich zákazníkov len to najlepšie a jeho najväčšou radosťou je, keď sú ľudia s oblečením spokojní.

Elegancia a luxus v jednom

Značka Michael Kors sa považuje za luxusnú. Spája v sebe tie najlepšie vlastnosti v kombinácii s elegantným dizajnom. To ľuďom v dnešnej dobe vyhovuje, keďže príležitostí, kde využiť elegantné oblečenie, doplnky či obuv, je skutočne veľa. To je ďalšou výhodou Michael Kors. Všetky zakúpené kúsky majú široké využitie a je ich možné kombinovať aj s inými outfitmi, kde dokonale zapadnú.

Ak chcete zažiariť na pracovnom pohovore, poprípade idete na rande, neváhajte si tie módne kúsky zobrať na seba. Prvý dojem je predsa vysoko dôležitý a vďaka Michael Kors budete mať vyhraté! V momente očaríte všetkých naokolo, a to vám častokrát prinesie množstvo výhod.

Jedinečné módne kúsky

Tak, ako sme si už vyššie spomínali, módne kúsky Michael Kors sú jednoducho nenahraditeľné. Michael Kors tričko patrí medzi skutočný unikát. Je vyrobené z pohodlného materiálu, vďaka čomu vám zaručí vysoký komfort. Výnimkou nie je ani elegantná obuv. V dnešnej modernej dobe sa v lete čoraz viac dostávajú do popredia Michael Kors šľapky.

Tie je možné zakúpiť v rôznych podobách, a tak ich môžete kombinovať aj s inými módnymi kúskami. Nikto však nedá dopustiť ani na tenisky. Tie nájdete v sekcii Michael Kors tenisky výpredaj, kde je ich ponuka skutočne pestrá. Keďže sa jedná o výpredaj, aj ceny sú vysoko výhodné, čo sa jednoznačne oplatí. Tenisky Michael Kors sú obľúbené pre ich komfortný materiál, pohodlie, a tiež spomínaný elegantný dizajn.

Doplnky Michael Kors

Michael Kors je známy aj výrobou kvalitných doplnkov. Tentokrát máme na mysli peňaženky, batohy a kabelky. Michael Kors peňaženka je prakticky módny doplnok, ktorý využijete skutočne kdekoľvek. Má viacero priehradiek, do ktorých zmestíte všetky potrebné doklady či fotografie svojich najbližších. Okrem iného, peňaženkám Michael Kors nechýba luxusný dizajn a viacero veľkostí, z ktorých si môžete vyberať.

Ďalším obľúbeným módnym trendom sú kabelky. V sekcii Michael Kors kabelky výpredaj, máte možnosť zakúpiť tento doplnok za bezkonkurenčné ceny. Zaručujeme vám, že si máte z čoho vyberať a jednoducho povedané, každý si príde na svoje. Kabelka je v dnešnej dobe nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý je, takpovediac, potrebný pri každej príležitosti. Odporúčame vám zakúpiť si aspoň dve kabelky, ktoré jednoznačne využijete.

Či už do práce, na výlet, na spoločenskú udalosť alebo pohovor, vždy vám budú robiť dokonalú spoločnosť a naplno dotvárať váš outfit. Výnimkou nie sú ani Michael Kors batohy, ktoré spĺňajú nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Za výhodné ceny ich máte možnosť zakúpiť v rôznych strihoch, veľkostiach a motívoch. Michael Kors batohy majú elegantný vzhľad, vďaka čomu budete vždy in!

Buďte sami sebou

Aj napriek tomu, že módnych značiek je v dnešnej dobe čoraz viac, nezabúdajte byť vždy sami sebou. To vám zaručí aj Michael Kors, keďže cieľom tejto značky je čo najväčšia originalita. Vďaka tomu si máte možnosť vybrať rôzne módne kúsky a zároveň ostať verní svojmu štýlu obliekania.