Každá žena má svoj obľúbený štýl, módnu ikonu, či značku, ktorú miluje. Jednou z takýchto značiek je aj Michael Kors a práve zopár ich najkrajších produktov, ktoré nesmú chýbať vo vašom šatníku si predstavíme v tomto článku.

Predtým, ako sa pustíme do konkrétnych kategórii produktov, si však povedzme niečo o samotnej značke.

Módna ikona mnohých

Táto americká značka Michael Kors sa na trhu objavuje už od roku 2003 a zdobí šatníky mnohých hviezd a idolov, ako napríklad Jenifer Lopez, či Catherine Zeta-Jones. Módny návrhár, ktorého meno sa zhoduje zo samotnou značkou sa vo svete módy a návrhárstva pohybuje už podstatne dlhšie. Spočiatku pracoval pre známe módne domy, no v roku 2003 sa rozhodol vytvoriť vlastnú značku, ktorú všetci tak milujeme.

Mnohé ženy našli svoje obľúbené kúsky práve pri tejto značke, či už ide o tričká, obuv, ikonické kabelky, či hodinky Michael Kors. Všetky tieto produkty môžeme vidieť na mnohých ženách, ktoré sa chcú páčiť okoliu, pôsobiť vkusne a elegantne a zaujať práve outfitom od tohto módneho návrhára.

Kabelky na večerné vychádzky

Každá z nás sa už stretla s pocitom, ako skombinovať večerný outfit do mesta tak, aby ste dokonale zapadla do kolektívu. Práve pre vás tu sú kabelky Michael Kors, ktoré svojím decentným dizajnom nepútajú zbytočnú pozornosť a necháva tak dostatočný priestor vyniknúť vášmu outfitu. Ľahko ich skombinujete s akýmikoľvek farbami a určite by mali dopĺňať váš šatník. Vybrať si môžete od jednoduchších jednofarebných modelov, cez signifikantné modely so vzorom MK po celej ploche kabeliek, až po odvážnejšie módne kúsky, ktoré zaujmú okolie a stanú sa tak výrazným prvkom vášho outfitu.

Prezerať tieto konkrétne produkty si môžete na našej stránke.

Trendy, nie len v lete

Ostať stále vkusne oblečená nám dá niekedy poriadne zabrať. Čo však bolo módnym hitom v tejto sezóne a určite tým nič nepokazíte ani v tej ďalšej? Michael Kors šľapky sú odpoveďou na túto otázku.

Modely od Michael Kors sú a budú kúsky, ktoré pútajú svojim vzhľadom. Vybrať si viete z rôznych farebných kombinácií, ako aj štýlov. Doplnia váš outfit počas slnečných letných dní a určite by ste si ich mali zakúpiť a byť tak pripravená na najbližšie leto, no aj na zostávajúce teplé dni v tejto sezóne.

Všetky šľapky, nájdete na našom webe.

Tričká, v ktorých sa budete cítiť výnimočne

My ženy máme rady, ak nám oblečenie dá akúsi pridanú hodnotu a nie je to len kus textilu, ktorý má spĺňať účel ochrániť naše telo pred vonkajšími vplyvmi. Práve preto tu máme kvalitné tričká, ktoré splnia vaše očakávania.

Značka Michael Kors prichádza s modelmi tričiek, ktoré sú mimoriadne pohodlné a zapáčia sa každej žene. Či ste už viac konzervatívna, alebo máte rada odvážnejšie kúsky, táto značka vám ponúka to pravé pre každú z vás. Poteší vás teda nie len kvalitné spracovanie, ale aj vkusné a originálne dizajny, ktoré táto značka už tradične prináša.

Tu nájdete našu aktuálnu ponuku tričiek a topov.

Tenisky do každého počasia

Ak vás predchádzajúca časť o šľapkách Michael Kors nezaujala, pretože sa vonku pomaly ochladzuje, tento odsek je venovaný práve vám. Počasie sa mení na jesenné a s ním prichádzajú chladnejšie teploty. Okrem tých sa čoraz častejšie stretnete s tým, že pri vychádzke, ceste na nákup či do práce bude sychravé počasie.

Tenisky Michael Kors tak budú tou správnou voľbou (nie len) na najbližšie ročné obdobie. Pohodlné elegantné, to definuje obuv, ktorú predstavuje značka Michael Kors. Nájdete ich vo viacerých farebných, či materiálových kombináciách tak, aby vyhoveli každej z vás.

Celá aktuálna ponuka tenisiek.

Okrem spomínaných štyroch kategórií, nájdete na našom webe stále nový tovar. Značka Michael Kors sa teší vašej obľube a preto náš sortiment produktov neustále rozširujeme o ďalšie a ďalšie kúsky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku.

Navyše na našom webe aktuálne prebieha veľký výpredaj, ktorý by ste nemali zmeškať. Množstvo tovaru za skvelé ceny sa ale rýchlo míňa, preto sa poponáhľajte, pozrite si aktuálnu ponuku a vyberte si zaujímavý kúsok, ktorý doplní váš šatník.

Celú ponuku produktov Michael Kors nájdete na tomto odkaze.