Štýl a módne trendy v roku 2022

Máme tu rok 2022 a s ním prichádzajú aj nové trendy a značky, ktoré sa dostávajú do popredia. Rada by som vám povedala o tom, ako sa obliekať módou zajtrajška a ako si kúpiť veci, ktoré nebudú moderné len tento mesiac. Či už ide o ženu, alebo o muža, v dnešnej dobe chceme vyzerať všetci trendy a štýlovo, no zároveň si necheme kúpovať módne výstrelky, ktoré už zajtra nemusia byť v kurze.

Stavte na značky, ktoré sú overené

V dnešnej dobe nám vo svete vzniká množstvo brandov, ktoré módny návrhári tvoria deň čo deň. Často ale ide o značky, pri ktorých, najmä pri online nakupovaní neviete posúdiť, aké materiály boli pri výrobe daného kúsku oblečenia použité a čo vydržia. Nehovoriac o tom, že môže ísť o niečo, čo sa po pár mesiacoch prestane nosiť a vám tak v šatníku pribudne ďalší kúsok oblečenia, ktorý nikdy nevytiahnete. Preto by som vám odporučila kúpiť si niečo do svojho outfitu od značky, ktorá je na trhu už nejakú dobu a prinesie vám tak pocit, že ide o prémiový kus oblečenia, ktorý si oblečiete aj po roku a nebudete mať pocit, že je to stará handra, alebo nemoderná vykopávka. Na našom e-shope ponúkame známe luxusné brandy, ktoré majú svoju históriu a hodnotu a podukty od nich stoja za to. Nájdete tam celosvetovo známe značky ako Calvin Klein, Karl Lagerfeld či Tommy Hilfiger, no občas sa nám podarí ponúknuť vám aj niečo zo slovenskej “scény”, a teda - prémiové a veľmi kvalitné produkty, ktorých každý kúsok je originálnym - Mazumis.

Kvalita je to, o čo nám všetkým ide

Ani v roku 2022 neutícha téma, ktorá je tu už zopár rokov a spomína sa stále viac, a teda kvalitná a udržateľná móda. Na našom e-shope sa venujeme predaju takých značiek, za ktorých kvalitou si stojíme. Nejde tak o fast fashion, ktorá by sa prestala po pár mesiacoch nosiť. V LUXBRANDe teda dostanete vždy to, čo vás vie sprevádzať dlhšie, ako len jednu sezónu. Okrem materiálov, ktoré su spravidla prvotriedne, si dávame záležať aj na dizajne, ktorý vám do nášho obchodu prinášame. Ten je zväčša rozmanitý, aby sa v ňom našla každá z nás a samozrejme nezabúdame ani na mužov, ktorí sa rovnako ako my, radi obliekajú kvalitne a vkusne.

Exkluzívna dámaska móda

Aktuálny trend - nakupovať on-line

V dnešnej dobe, kedy sme sa všetci sústredili na on-line prostredie je trendom nakupovať z pohodlia domova. S tým sa spája aj strach, že vám oblečenie a obuv, ktoré si zakúpite nebude sedieť a vy tak nebudete vedieť, čo s tým ďalej robiť. My v LUXBRANDe sa snažíme robiť všetko preto, aby sme mali čo najviac spokojných zákazníkov a preto nám tovar do 14 dní môžete bez akýchkoľvek problémov vrátiť zaslaním na našu adresu a vybrať si niečo iné z našej širokej ponuky, prípadne požiadať o vrátenie peňazí. Pre tých, ktorí bývate, alebo prechádzate okolo Banskej Bystrice tu však máme ešte jednu alternatívu. Môžete navštíviť našu kamennú predajňu, kde vám s výberom oblečenia radi pomôžeme.

Spravte radosť niekomu vo svojom okolí

V poslednej dobe bádame vzrast záujmu o darčekové poukážky. Častokrát si ich navzájom doprajú opačné pohavia, kedy si chcú darovať kvalitný módny kúsok oblečenia, no nevedia, čo tomu druhému vybrať. Áno, je to trend, ktorý sa teší popularite a my sa tešíme tiež, že vám ich môžeme ponúkať. Vyhnete sa tak nežiadaným momentom ako je výmena veľkosti, či situáciám, kedy darovaný kus oblečenia skončí v skrini a obdarovaný ho na seba nikdy neoblečie. Na našom e-shope nájdete viacero darčekových poukážok v rôznych sumách tak, aby ste si vedeli vybrať. Či už ide o narodeniny, alebo chcete potešiť svoju polovičku, alebo kamarátku, u nás nájdete poukážky za rôzne ceny.

Košeľa Tommy Hilfiger

Celkovo vnímam ako trendy na začiatku roka 2022 rastúci záujem o on-line nakupovanie a udržateľnú módu. Čo sa týka značiek, dominujú prestížne medzinárodné brandy ako Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess či Michael Kors. Pokiaľ ide o konkrétne oblečenie, stále máme zimu a preto si najčastejšie kupujete práve oblečenie do chladného počasia, no mnohé z nás si radi potrpíme na kvalitné kabelky, ktoré máte tiež v obľube nakupovať. Nezabúdame ani na vás, ktorí by ste si radi dopriali nejakú kvalitnú maličkosť za skvelú cenu a preto bežte pozrieť na náš výpredaj.