Nehovorím taliansky, hovorím MOSCHINO!

Nehovorím taliansky, hovorím MOSCHINO!

Značka MOSCHINO je jedinečná a neopakovateľná, na prvý pohľad odlišujúca sa od ostatných značiek svojou extravaganciou v kombinácii s jasnými a žiarivými farbami a do očí bijúcim ironickým humorom.


Obuv v lete od prémiových značiek

Obuv v lete od prémiových značiek

Šľapky a tenisky patria v lete medzi veľmi populárnu obuv. Prečo si vybrať tento typ obuvi z nášho e-shopu? V nasledujúcich riadkoch si povieme niečo o tom, ktoré značky sú trendy a podľa čoho si vybrať tú správnu obuv na leto. 


Módne hity letnej sezóny 2022

Módne hity letnej sezóny 2022

Vonku už máme jar v plnom prúde a tento týždeň už očakávame teploty nad 25 stupňov, preto je dobré obnoviť svoj šatník a pripraviť ho na letnú sezónu 2022, ktorá sa nezadržateľne blíži. Aké kúsky sú aktuálne trendy? Patria medzi hit tejto sezóny značky ako Guess, Karl Lagerfeld či Calvin Klein? Poďme sa spoločne pozrieť, aké značky a produkty by nemali chýbať vo vašom šatníku, pokiaľ chcete byť trendy a štýlová aj toto leto.


Ktoré značky sú trendy toto leto

Ktoré značky sú trendy toto leto

Letná sezóna sa nám nezadržateľne blíži a s ňou aj nové trendy, ktoré ovládnu leto. Prémiové značky ako Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein či Michael Kors ovládli túto jar a toto leto bude rozhodne patriť týmto skvelým značkám.


Guess - značka, ktorú milujeme

Guess - značka, ktorú milujeme

Všetci máme radi kvalitné oblečenie. Okrem kvality, ktorá je pre mnohých z nás podstatná sa pozeráme aj na značku a dizajn. A práve o jednej takejto značke dnes budeme hovoriť. Módna značka Guess patrí medzi jednu z najpopulárnejších na našom e-shope. Prečo je to tak? 


Dokonalá obuv na jar 2022

Dokonalá obuv na jar 2022

V dnešnej dobe, ked sa všetko rýchlo mení, je ťažké si vybrať akýkoľvek kus oblečenia, aby sme si nim boli spokojní. Nehovoriac o obuvi, ktorá by nám mala vydržať zopár rokov. Ja si myslím, že ak sa vraví, že nie som až taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci, tak na tom bude kus pravdy.Myslím si, že kupovanie lacných kúskov oblečenia nikam nevedie a po krátkej dobe vás daný kúsok omrzí. Ako však nepodporovať fast fashion a radšej si dopriať kvalitu, na ktorej dizajn budete hrdá aj o pár rokov? Myslím si, že jednou z možností je kúpiť si kvalitný značkový produkt, ktorého dizajn bude veľmi originálny a pekný aj po rokoch.


Kabelky na rôzne príležitosti

Kabelky na rôzne príležitosti

My ženy potrebujeme rôzne kabelky, ktoré by boli adekvátne príležitosti na ktorú ich berieme a zladené s outfitom, ktorý milujeme. Stáva sa aj vám, že muž vo vašom okolí nechápe, na čo je vám ďalšia kabelka, keď ich máte podľa jeho slov už dostatok? Paradoxne je to však muž, ktorý vás často osloví, aby ste mu do nej zobrala zopár vecí, ktoré si nemá kam dať. Ako si teda vybrať tú správnu kabelku ak si navyše potrpíte na kvalitu spracovania a značku? Práve značky ako Guess, Tommy Hilfiger či Michael Kors môžu byť tou správnou voľbou kabelky, ktorá bude nie len kvalitná, no zároveň aj vkusná a doplní váš outfit.


Čo si obliekať na jar

Čo si obliekať na jar

Jar už klope na dvere a s ňou sa prebúdza aj naša chuť obliekať sa štýlovo. Sú značky ako Guess, Michael Kors či Calvin Klein stále v kurze? Oplatí sa nakupovať kvalitné značkové veci v dnešnej dobe? Poďme si na tieto otázky odpovedať v tomto článku.


Jar 2022 - zažite výnimočnosť

Jar 2022 - zažite výnimočnosť

Vonku máme ešte stále zimu, no my v Luxbrand.sk sa už zamýšľame nad tým, čo by ste nemali prehliednúť, ak chcete byť trendy oblečená počas blížiacej sa jari a zažiariť v značkách ako Michael Kors, alebo Guess.


Čo si obliecť na prelome zimy a jari?

Čo si obliecť na prelome zimy a jari?

V tomto období je skvelý čas na obnovenie vášho šatníka. Prémiové značky ako Michael Kors, Guess, Calvin Klein či Mazumis, ktoré nájdete na našom e-shope sú zárukou kvality a spokojnosti, ktorú od nového oblečenia očakávate. 

Ďalej