Svetové módne domy - aj muži sa chcú obliekať štýlovo

Svetové módne domy - aj muži sa chcú obliekať štýlovo

Hľadáte skvelý a značkový outfit na každý deň? Na našom e-shope nájdete nie len kvalitné a štýlové doplnky pre dámy, no kvalitne sa u nás oblečie aj každý ,už, ktorý si potrpí na kvalite oblečenia a prémiovej značke. 


Ideálny letný outfit na festival

Ideálny letný outfit na festival

Leto je okrem iného obdobím rôznych kultúrnych podujatí, festivalov či iných outdoorových akcií. Ako sa obliecť na festival s luxbrand.sk? Festival sa dá prežiť aj v pohodlí vašich obľúbených značiek ako Tommy Hilfiger, Karl Lagerfeld či Guess. Poďme sa pozrieť na niekoľko kúskov z nášho e-shopu, ktoré by nemali chýbať na tvojom festivalovom outfite. 


Aké druhy plaviek poznáme?

Aké druhy plaviek poznáme?

Plavky sú druhom oblečenia, ktoré vyhľadávame najmä pred začatím a počas letnej sezóny. Ako si však nájsť tie svoje? Aké druhy plaviek poznáme okrem jednodielných a dvojdielných? Existuje trend, ktorý určuje aké plavky budú populárne počas tohto leta? Poďme sa spoločne pozrieť na to, koľko ich vlastne je a čím sa od seba jednotlivé typy líšia. Začnime dámskymi typmi plaviek a následne sa pozrieme aj na tie pánske.


Obuv v lete od prémiových značiek

Obuv v lete od prémiových značiek

Šľapky a tenisky patria v lete medzi veľmi populárnu obuv. Prečo si vybrať tento typ obuvi z nášho e-shopu? V nasledujúcich riadkoch si povieme niečo o tom, ktoré značky sú trendy a podľa čoho si vybrať tú správnu obuv na leto. 


Nehovorím taliansky, hovorím MOSCHINO!

Nehovorím taliansky, hovorím MOSCHINO!

Značka MOSCHINO je jedinečná a neopakovateľná, na prvý pohľad odlišujúca sa od ostatných značiek svojou extravaganciou v kombinácii s jasnými a žiarivými farbami a do očí bijúcim ironickým humorom.


Módne hity letnej sezóny 2022

Módne hity letnej sezóny 2022

Vonku už máme jar v plnom prúde a tento týždeň už očakávame teploty nad 25 stupňov, preto je dobré obnoviť svoj šatník a pripraviť ho na letnú sezónu 2022, ktorá sa nezadržateľne blíži. Aké kúsky sú aktuálne trendy? Patria medzi hit tejto sezóny značky ako Guess, Karl Lagerfeld či Calvin Klein? Poďme sa spoločne pozrieť, aké značky a produkty by nemali chýbať vo vašom šatníku, pokiaľ chcete byť trendy a štýlová aj toto leto.


Ktoré značky sú trendy toto leto

Ktoré značky sú trendy toto leto

Letná sezóna sa nám nezadržateľne blíži a s ňou aj nové trendy, ktoré ovládnu leto. Prémiové značky ako Tommy Hilfiger, Guess, Calvin Klein či Michael Kors ovládli túto jar a toto leto bude rozhodne patriť týmto skvelým značkám.


Guess - značka, ktorú milujeme

Guess - značka, ktorú milujeme

Všetci máme radi kvalitné oblečenie. Okrem kvality, ktorá je pre mnohých z nás podstatná sa pozeráme aj na značku a dizajn. A práve o jednej takejto značke dnes budeme hovoriť. Módna značka Guess patrí medzi jednu z najpopulárnejších na našom e-shope. Prečo je to tak? 


Dokonalá obuv na jar 2022

Dokonalá obuv na jar 2022

V dnešnej dobe, ked sa všetko rýchlo mení, je ťažké si vybrať akýkoľvek kus oblečenia, aby sme si nim boli spokojní. Nehovoriac o obuvi, ktorá by nám mala vydržať zopár rokov. Ja si myslím, že ak sa vraví, že nie som až taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci, tak na tom bude kus pravdy.Myslím si, že kupovanie lacných kúskov oblečenia nikam nevedie a po krátkej dobe vás daný kúsok omrzí. Ako však nepodporovať fast fashion a radšej si dopriať kvalitu, na ktorej dizajn budete hrdá aj o pár rokov? Myslím si, že jednou z možností je kúpiť si kvalitný značkový produkt, ktorého dizajn bude veľmi originálny a pekný aj po rokoch.

Ďalej