Kabelky na rôzne príležitosti

Kabelky na rôzne príležitosti

My ženy potrebujeme rôzne kabelky, ktoré by boli adekvátne príležitosti na ktorú ich berieme a zladené s outfitom, ktorý milujeme. Stáva sa aj vám, že muž vo vašom okolí nechápe, na čo je vám ďalšia kabelka, keď ich máte podľa jeho slov už dostatok? Paradoxne je to však muž, ktorý vás často osloví, aby ste mu do nej zobrala zopár vecí, ktoré si nemá kam dať. Ako si teda vybrať tú správnu kabelku ak si navyše potrpíte na kvalitu spracovania a značku? Práve značky ako Guess, Tommy Hilfiger či Michael Kors môžu byť tou správnou voľbou kabelky, ktorá bude nie len kvalitná, no zároveň aj vkusná a doplní váš outfit.


Viete rozoznať predajcov lacných napodobenín od originálnych produktov?

Viete rozoznať predajcov lacných napodobenín od originálnych produktov?

V dnešnej dobe na nás číhajú rôzne nástrahy, kedy sa nás obchodníci snažia oklamať. Či už ide o predražené produkty alebo o lacné napodobeniny, stále ide o rovnaký podvod, na ktorý môžeme veľmi ľahko naletieť. Isto si vravíte, že by ste napodobeninu nejakej známej značky ako napríklad Guess či Tommy Hilfifer ľahko odhalili, no pravdou však je, že lacní výrobcovia a v neposledom rade aj samotní predajcovia, ktorí sa snažia vytvárať napodobeniny sú stále viac a viac vynaliezaví a rozoznať fejk od originálu je čoraz ťažšie. Najmä v tejto dobe, kedy nakupujeme všetci všetko cez rôzne e-shopy.

Pripravili sme si pre vás zopár tipov, ako rozoznať obchod, v ktorom predávajú fejky od toho, kde dostanete kvalitný produkt.


Aké doplnky k outfitu by vám nemali chýbať?

Aké doplnky k outfitu by vám nemali chýbať?

V dnešnej modernej dobe sú čoraz viac populárne doplnky, ako napríklad štýlové kabelky, batohy, ľadvinky či, dokonca, šiltovky rôzneho strihu. Všetky tieto doplnky sú neodmysliteľnou súčasťou každého outfitu. Okrem estetickej funkcie naplno spĺňajú aj tú praktickú. Aké doplnky sa hodia práve vám?


Celosvetovo známe značky a ich najväčšie módne vychytávky!

Celosvetovo známe značky a ich najväčšie módne vychytávky!

V dnešnej modernej dobe je móda u väčšiny ľudí na prvom mieste. Neustále pribúdajú rôzne inovácie, známym značkám rastie popularita raketovou rýchlosťou a ľudia sú už častokrát frustrovaní z toho, že nemajú čo na seba, pritom vlastnia preplnené šatníky. Ktoré módne značky sú obľúbené a aké kúsky ponúkajú?


Čo by nemalo chýbať vo vašom letnom šatníku?

Čo by nemalo chýbať vo vašom letnom šatníku?

Leto už je pomaly za rohom a vy by ste tak mali začať premýšľať nad tým, ako obmeniť váš šatník. Hrubšie vrstvy oblečenia môžete nateraz odložiť. Prichádza ten správny čas vytiahnuť letné veci, ktoré vám doprajú ľahkosť a sviežosť. V prípade, že máte chuť svoj šatník niečím oživiť, máme pre vás riešenie.


Ideálna letná obuv – na čo všetko treba myslieť pri kúpe?

Ideálna letná obuv – na čo všetko treba myslieť pri kúpe?

Obdobie leta je už za rohom a vy by ste mali pomaly začať obmieňať šatník za ľahké šaty, kraťasy a tielka. Súčasťou letných outfitov je tiež obuv. Práve tá by mala byť pohodlná a častokrát aj univerzálna, aby sa dala kombinovať vždy a všade. Prinášame vám prehľad najobľúbenejšej letnej obuvi, a tiež pár rád pri ich kúpe.


Jesenný outfit - trendy podľa Guess či Calvin Klein

Jesenný outfit - trendy podľa Guess či Calvin Klein

Jeseň je tu a vášmu šatníku chýba zaujímavý kúsok oblečenia, ktorým by mohol váš outfit vyniknúť? V našej ponuke nájdete množstvo oblečenia na jeseň 2021, ktoré si zamilujete. Pohodlné mikiny Karl Lagerfeld, dámske tričká TommyJeans a pánske tričká Gant či štýlové nohavice Guess, to všetko nájdete na našom e-shope.


Kto je Karl Lagerfeld?

Kto je Karl Lagerfeld?

Karl Lagerfeld, dnes už často skloňované meno, má za sebou úspešnú minulosť. Ide o celosvetovo známu značku vo svete módy. Jej navrhovateľ – Karl Lagerfeld bol úspešným návrhárom a získal si priazeň množstva zákazníkov. Čím všetkým sa vo svojom živote preslávil a prečo je značka Karl Lagerfeld tak známa?


Ľadvinka ako módny trend tohto storočia!

Ľadvinka ako módny trend tohto storočia!

Ľadvinka je už, takpovediac, klasikou. Kedysi ich využívali, predovšetkým, turisti. Potrebovali mať všetky dôležité veci po ruke a ľadvinka sa tak stala skvelou alternatívou. Moderná doba však prináša moderné riešenia a dôkazom sú aj štýlové ľadvinky tohto storočia!

Ďalej