Spoločnosť LUXBRAND FASHION,  s.r.o. sme založili 1. januára 2019. Majitelia spoločnosti tak do spoločnosti pretavili svoju vášeň k móde, skvelé kontakty v zahraničí a celkovo životný štýl, ktorým sami žijú a propagujú ho. Silna základňa fanúšikov na instagrame nás motivovala k založeniu internetového obchodu luxbrand.sk Internetový obchod, kde nakúpiť svetové značky za skutočne outletové ceny. Dá sa povedať, že naše marže sme si nastavili tak, aby sme boli najlacnejší na Slovensku a budeme sa toho držať. Je pre nás dôležité, aby značkové oblečenie či doplnky, boli dostupné pre čo najviac ľuďom.

Sme rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej cieľom je poskytovať zákazníkom kvalitný a štýlový tovar za vynikajúce ceny. Zakladáme si na profesionám prístupe k zákazníkom a spravíme všetko, aby naši zákazníci pocítili pridanú hodnotu nakupovania na eshope luxbrand.sk 

O spokojnosti zákazníkov hovorí aj to, že v rámci Heureka recenzií, až 99% zákazníkov odporúča nákup na našom eshope. Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom. Veríme, že oceníte našu ponuku, prístup v rámci výmeny tovaru či reklamácie a celkovej starostlivosti.